Ar katru nodzīvoto dzīves gadu kļūstam bagātākas ar dzīves pieredzi, bet mūsu ķermenis diemžēl vairs nespēj atjaunot šūnas tik ātri kā jaunībā. Vielmaiņa kļūst lēnāka un samazinās hormonu līmenis un tas ietekmē sievietes dzīves kvalitāti. Ko darīt, lai pēc iespējas veselīgāk un laimīgāk nodzīvotu arī otro mūža pusi?

Menopauzes iestāšanās ir ļoti individuāla, taču lielākoties tas notiek vecumā starp 45 un 55 gadiem.

Menopauze parasti neiestājas pēkšņi, ja vien tā nav ķirurģiska. Šo pārmaiņu laiku ievada perimenopauze. Menopauzes diagnozi visbiežāk nosaka atpakaļejoši – gadu pēc pēdējās mēnešreizes. Pēc tam seko postmenopauze.

Nekas vairs nenotiek tā kā iepriekš.

Pie ārsta pēc palīdzības sievietes visbiežāk vēršas saistībā ar asiņošanu, karstuma viļņiem vai psihoemocionāliem traucējumiem – trauksmi, nervozitāti, bezmiegu, depresiju, koncentrēšanās un atmiņas traucējumiem u.c.

Kopumā sievietes norāda divus galvenos faktorus, kas maina dzīvi pēc 50 gadiem - menopauzes radītie simptomi un fiziskās aktivitātes.

Sievietes, kuras nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, sevišķi spēka treniņiem un kardiovaskulāro fitnesu, karstuma viļņus izjūt mazāk. Uzlabojas kognitīvās spējas un aktivizējas hormoni, kas atbild par labsajūtu.

To skaidro ar aktīvāku vielmaiņu un asins apgādi ādā un galvas smadzenēs.

ĶRPS ir kas vairāk 
par vingrošanas programmu


    25 vingrošanas video nodarbības:

    ✔ Spēka treniņi,
    ✔ Intervālu soļošana (kardio),
    ✔ Stiepšanās,
    ✔ Papildnodarbības ( rīta vingrošana un mugurai).

    Pētījumos balstīta ekspertu informācija par menopauzi:

    ✔ 12 lekcijas par to, kas uzlabo dzīvi menopauzē.
    ✔ “Ceļvedis menopauzē” no perimenopauzes līdz postmenopauzei.

    Testi, treniņu plāna paraugi, receptes.

    Treneres indivuduālās konsultācijas un atbalsts.

Mazāk, bet regulāri šajā dzīves periodā ir labāk nekā vairāk un ilgāk.

Tas, ka hormoni ietekmē to, kā ķemenis reaģē uz vingrošanu un vielmaiņu, ir pamatā pētījumiem par efektīvām fiziskajām aktivitātēm šajā dzīves periodā. Sievietes 50+ atzīst, ka ierastā vingrošana bieži vien nedod gaidītos rezultātus, svars nesamazinās. Tāpēc ĶRPS programma, balstoties uz pierādītām konsekvencēm (spēks, kardio, stiepšanās), ir izstrādāta tā, lai palīdzētu jums sasniegt individuālos mērķus dzīves otrajā pusē, atgūtu savu ķermeni un prieku dzīvot.

Mana loma šajā ir dalīties zināšanās un atbalstīt. Viss pārējais ir jūsu rokās.

Esmu fizisko aktivitāšu trenere Ināra Pomere. Man ir maģistra grāds komunikācijā un sociālajās zinībās, maģistra grāds politikas zinātnē. Pirmā profesija – sporta skolotāja. Dzīves otrajā pusē atgriezos pie jaunībā iesāktā, mācījos un ieguvu fitnesa un nūjošanas treneres kvalifikāciju. 
Kā fizisko aktivitāšu trenere strādāju onkoloģisko pacientu rehabilitācijā, esmu izveidojusi un vadu divas online vingrošanas programmas - Dienu no Dienas un ĶRPS. Patiesībā 50+ sākās manas dzīves jauns posms par kuru varu teikt – es atguvu otro elpu un turpinu piedzīvot dzīvi ar prieku un apzināti!

Neatlieciet savējo uz “vēlāk”, vienīgā pareizā izvēle ir DARĪT!

ĶRPS no programmas dalībnieces puses.

ĶRPS programma jums palīdzēs veidot stiprāku un lokanāku ķermeni, atbrīvoties no spītīgajiem taukiem, justies fiziski un emocionāli labāk nekā līdz šim. 
 Vienkārši. Efektīvi. Rezultatīvi.

Maksājuma plāna varianti.

UZ NEIEROBEŽOTU LAIKU
27 eiro
Automātiskais maksājums 
uz 10x mēnešiem
 • Piekļuve ĶRPS programmai
 • Iepazīšanās zvans 
 • Motivējoši e-pasti
 • Individuālas konsultācijas
UZ neieRObežotu laiku
270 eiro
Maksā vienreiz

 • Piekļuve ĶRPS programmai
 • Iepazīšanās zvans 
 • Motivējoši e-pasti
 • Individuālas konsultācijas
UZ 1 MĒNESI
65 eiro
vienreizējs maksājums

 • Piekļuve ĶRPS programmai uz 1 mēnesi
 • Iepazīšanās zvans 
 • Motivējoši e-pasti
 • Individuālas konsultācijas

Veicot apmaksu, jūs aplieciniet, ka esat iepazinusies ar dalības noteikumiem un piekrītiet tiem.

Apmaksas kārtība

 • PIRMAIS SOLIS: aizpildiet zemāk esošo anketu 
 • OTRAIS SOLIS: izvēlieties savu ĶRPS plānu - 65 eur mēnesim, uz neierobežotu laiku – 270 eiro (pilna cena 360 eiro) vai 27 eiro automātiskais maksājums
 • ​​TREŠAIS SOLIS: Pēc apmaksas saņemšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz ĶRPS platformu
 • Ja neizdodas veikt maksājumu, lūdzu sazinieties - +371 29455599 vai vingrounnujo@gmai.com 
1
Kontaktinformācija
Kontaktinformācija potenciālajai saziņai
2
Maksājuma informācija
Maksājuma veikšanai
Shipping
Mēs cienam Jūsu privātumu un sniegto informāciju

Ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas veikt maksājumu, lūgums rakstīt zemāk norādītajā e-pastā.

🎁 Dāvanā Piesakies sarunai:
vingrounnujo@gmail.com vai +371 29455599 (Whatsapp)

Atsauksmes...

Programmas vērtējums 4.9/5

Jutu, ka tūlīt pārvērtīšos par nelaimes čupiņu

Viss notiek īstajā laikā. Kādu dienu man Facebook “izleca” reklāma par Ķermeņa Revolūcijas Programmu Sievietēm menopauzē. Pieteicos uz vebināru, kurā trenere Ināra salika visu pa plauktiņiem. Sapratu, ka manai dzīvei ir nepieciešama revīzija un es iegādājos programmu. Sāku ar vingrošanu, patiesībā vispirms kopā ar treneri izrunājām, kāds varētu būt mans treniņplāns, cik bieži un kuras nodarbības. Paralēli klausījos lekcijas. Visas pēc kārtas. Saprotu, ka tas, ko zinu ir arī jāpraktizē, citādāk informācija paliek tikai par zināšanām. Ir pagājis apmēram pusgads kopš vingroju un esmu daudz apmierinātāka ar sevi, ir staltāka mugura, pazudis stīvums. Cenšos praktizēt arī apzinātību, jo man bija ieradums apēst stresu. Kaut arī tikai dažas, bet izmaiņas manos uztura ieradumos, ir ietekmējušas svaru. Paldies Inārai un lektoriem!
Ilze, 58 gadi

Es cenšas dzīvot pēc iespējas dabīgāk

Kaut arī mani moka karstuma viļņi un nakts svīšana, nevaru iedomāties, ka varētu sākt hormonterapiju, kaut gan mana daktere to ir piedāvājusi. Tāpēc informācija par homeopātiju un jo īpaši profesores Vijas Eniņas lekcija par fitoterapiju man bija ļoti vērtīgas. Ķermeņa Revolūcijas Programmā vispār ir iekļauti visi jautājumi, es nevaru iedomāties, kurš nav, kas būtu jāzina par menopauzi. Dažas lekcijas, piemērm, Zanes Timpares lekciju Uzturs kā zāles esmu noklausījos vairākas reizes. Un katru reizi atrodu tur kaut ko noderīgu. Pateicoties šai programmai esmu sākusi vingrot regulāri, jo iepriekš nebiju vispār aizdomājusies, ka man vajag spēka treniņus. Vingroju šo to, tikai ne tos. Jūtos labi un vismaz 2 reizes nedēļā ņemu rokās hantelītes.


Alda, 54 gadi

Fiziskās aktivitātes noņēma vairākus simptomus

Nevaru teikt, ka esmu fiziski nevarīga, šis tas tika darīts. Bet, kad uztaisīju Menopauzes redzējuma testu un kopā ar treneri individuālo treniņplānu, pie kura pieturos, es jūtos nesalīdzināmi labāk. Pirmkārt, fiziskajā plāksnē jau otrajā mēnesi sajutu vairāk spēku, lokanību un ķermeņa tvirtumu, otrkārt, emocionālajā. Pēc katras nodarbības laimes hormona “uzlidojums” un pašapziņa: Es to izdarīju! Un gribas vēl. Ne mazsvarīgi, bet kopš vingroju pēc sava plāna, es arī vakaros vieglāk aizmiegu. Treškārt, jo vairāk svīdu uz paklāja intervālu soļošanā, jo mazāk ikdienā. Vismaz man tā šķita, ka nākamā diena pēc vingrošanas bija vieglāka.

Iveta, 50 gadi

Paldies ĶRPS programmas izveidotājai par ieguldīto darbu!

Tik aptverošu un profesionālu informāciju vienuviet es neesmu līdz šim nekur citur atradusi. Šī programma ir ceļvedis menopauzē, kas sniedz konkrētas atbildes uz jautājumu: Kā strauji nenovecot un pēc iespējas vieglāk piedzīvot šo laiku. Esmu noklausījusies 100% visas lekcijas. Tās tiešām man ir aizstājušas vismaz vienu vizīti pie endrokrinologa, uztura speciālista, homeopāta, ginekologa, jo parasti jau ārstam nemaz nav laika 30 minūtes ar Tevi izrunāties. Tagad zinu, ka HAT man nav ieteicams un zinu, kur meklēt alternatīvu. Kas attiecas uz fizisko aktivitāšu daļu, tad tā man tagad ir ļoti ilgam laikam. Varu vingrot sev izdevīgā laikā un zinu, kuri ir efektīvākie vingrojumi tieši menopauzei


Annika, 59 gadi

Es labi tieku gala ar spēka treniņiem

Esmu perimenopauzē, tāpēc viss materiāls, kas ir Ķermeņa Revolūcijas Programmā sievietēm ir man tieši laikā. Noklausījos dr. Skrodeles lekciju un arī pārējās par homeopātiju, par vairogdziedzeri, par uzturu… visas lekcijas bija noderīgas un man palīdz sagatavoties laikam, kad būšu menopauzē un pēc tam.

Vingroju. Man patīk, ka trenere Ināra video vingrošanas nodarbības ir sagatavojusi tā, ka tās ir piemērotas arī iesācējām. Kaut gan tagad, kad 2 mēneši jau ir pagājuši vingrojot, es labi tieku gala arī ar spēka treniņiem, kur ir vidēja un augstāka slodze.

Līdz šim nebiju pievērsusi uzmanību, kāpēc tieši spēka treniņi ir ļoti nepieciešami tieši menopauzes vecumā. Paldies!


Elza, 46 gadi

Ir svarīgi mēģināt kaut ko jaunu 

Es netieku gala ar garastāvokļa svārstībām, pati sev nepatīku, jo pamazām pārvēršos par “staigājošu negaisu” un no tā visvairāk cieš mājinieki. Saprotu, ka tas saistīts ar hormonālajām izmaiņām, bet ko darīt? Un tad man draudzene ieteica Ķermeņa Revolūcijas Programmu. Sākumā iegādājos tikai mēnesim. Noklausījos lekcijas. Patika. Indras Majores Dūšeles par apzinātību vairākkārt. Patiesībā informācija, kas te apkopota vienuviet, pati par sevi iedeva mieru, ka tā tas ir, ka tas ir normāli un, ka ir jāstrādā ar sevi. Viegli pateikt 😊 Taču, ja gribi labi justies, no gaisa tas nenokritīs. Nopirku programmu uz neierobežotu laiku, kopā ar treneri izveidojām treniņplānu un savā ikdienas rutīnā esmu ieviesusi regulāras fiziskās aktivitātes – spēka treniņus un intervālu soļošanu. Lai kontrolētu svaru, es skatos, ko un cik daudz lieku uz šķīvja, un esmu apguvusi vienu elpošanas tehniku, kas man palīdz nomierināt prātu. Ir svarīgi spert pirmo soli laukā no diskomforta un mēģināt kaut ko jaunu.
Vija, 57 gadi

Programmas dalībnieču atbildes uz jautājumiem:

Vieta jaunai atsauksmei!

VISAS TIESĪBAS AIZŅEMTAS. © 2023 | SIA INFINITE PRORSUM | PRIVĀTUMA POLITIKA | NOTEIKUMI

AA