Ērtākais veids, kā uzlabot savu pašsajūtu, ir vingrot savā istabā, sev tīkamā laikā sertificētas vingrošanas treneres vadībā. Programmā Dienu no Dienas ir vairāk nekā 80 video nodarbības. Katru mēnesi tās tiek papildinātas ar 12 jaunām nodarbībām, lai būtu ko izvēlēties un neapniktu. Tās domātas dažādām vajadzībām - muguras veselībai, stīvuma mazināšanai, mazkustīgam dzīvesveidam, svara korekcijai - un atšķirīgiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Visas nodarbības pieejamas Facebook grupā Dienu no Dienas.

Treneres solījums! 
Ja vingrosiet vismaz 3 reizes nedēļā pēc Dienu no Dienas programmas, tad jau pēc 3 nedēļām Jūsu pašsajūta būs uzlabojusies. Jūs sajutīsiet, ka augums kļuvis lokanāks un tvirtāks, ir vairāk spēka un enerģijas, palielinājusies izturība un būs prieks arī par ciparu uz svariem!

Treneres solījums! 
Ja vingrosiet vismaz 3 reizes nedēļā pēc Dienu no Dienas programmas, tad jau pēc 3 nedēļām Jūsu pašsajūta būs uzlabojusies. Jūs sajutīsiet, ka augums kļuvis lokanāks un tvirtāks, ir vairāk spēka un enerģijas, palielinājusies izturība un būs prieks arī par ciparu uz svariem!

Lielākie Vingrošanas Ieguvumi.
Vingrošana palīdz ne tikai labi justies, bet arī izskatīties jaunākai.
Regulāri vingrojot Jūs uzlabosiet savu pašsajūtu.
Svara korekcija
Vingrošana atbilstošā slodzē palīdzēs uzturēt normālu ķermeņa svaru un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Jūsu augums kļūs tvirtāks.
Kustību brīvība
Stiepšanās vingrojumi ir lielisks veids kā atbrīvoties no saspringuma plecos un muguras lejasdaļā. Vingrojot attīstās lokanība un palielinās kustību apjoms.
Pozitīvs noskaņojums
Vingrošanas laikā ķermenī izdalās endorfīns - mūsu laimes un prieka hormons, kas atbrīvo, nomierina prātu un samazina stresa līmeni visā ķermenī.

Programmā Dienu no Dienas ir zemas līdz vidējas slodzes nodarbības.

Nodarbības ir veidotas pēc pakāpenības principa, un tas nozīmē, ka katram vingrinājumam ir parādīts vieglākais un grūtākais variants. Jūs pati varat noteikt, cik reizes atkārtosiet un cik gara būs atpūtas pauze, neviens jūs nesteidzinās. Vingrojot treneres ritmā, nodarbībai būs vidēja slodze. Nodarbību garums ir no 20 līdz 45 minūtēm, tās sākas ar iesildīšanos un beidzas ar atsildīšanos. Video krātuvē atradīsiet arī 60 minūšu un garākus video. Nodarbības laikā jums tikai jāseko treneres norādījumiem, jāvingro un jāseko savai pašsajūtai.

Ja pirmajās nedēļās novingrosiet vismaz 3 reizes, bet pēc laika aizvingrosieties līdz 4 vai 5 reizēm nedēļā, tad tas jau būs apsveicami! Pēc mēneša sajutīsiet, ka spēka ir vairāk, ka lokanība atgriezusies, jo ķermenim ir unikāla spēja atjaunoties, tāpēc sākt vingrot nekad nav par vēlu. Fiziskajām aktivitātēm līdzi nāk veselība. Mēs izskatamies labi un mēs jūtamies labi.

Vingro savā istabā un iegūsti:

Lielāku kustību apjomu locītavās.

Ātru vielmaiņu, labāku miegu.

Vairāk enerģijas un spēka.

Pozitīvu noskaņojumu.

Vairāk laika citām ikdienas aktivitātēm.

Vingro 11 mēnešus pēc kārtas un 
12. mēnesis ir par brīvu!

Jā, vēlos iegādāties vingrošanas abonementu!
1 Mēneša abonements par 29.99 eiro (34.99 eiro)

Zāles maksā daudzreiz dārgāk!

Jūsu rīcībā ir 12 jaunas video nodarbības mēnesī + plašs nodarbību klāsts no iepriekšējā perioda.
Visas nodarbības ir pieejamas Jums ērtos laikos!

  • ​Rīta vingrošanas nodarbības ar spēka vingrinājumiem;
  • ​​Nodarbības locītavām, lielajām un dziļajām muskuļu grupām;
  • Vingrošanas kompleksi labam miegam;
  • ​Vingrojumu kompleksi muguras veselībai;
  • ​Intervālu soļošana izturībai un enerģijai;
  • ​Piekļuve nodarbībām, kas atrodas Facebook grupā DIENU NO DIENAS;
  • ​Trenere vienmēr atbildēs uz Jūsu zvanu vai epastu ar jautājumiem (t.nr. 29455599 vai vingrounnujo@gmail.com)
Mūsu vingrotāju atsauksmes...

Klientu programmas vērtējums 4.9/5 (100+ atsauksmes)

Pateicoties vingrošanai es atguvos no mājsēdes!

Vēlos pateikt lielu paldies trenerei Inārai par speciālajām vingrošnas nodarbībām atsevisķām ķermeņa daļām. Strādājot no mājas biju iedzīvojusies muguras sāpēs. Man mugura sakumpa krūšu daļā un uzrāvās pleci. Atradu vairākas piemērotas nodarbības, kurām pateicoties izdevās uzlabot stāju un pašsajūtu. Pēc Ināras ieteikuma cenšos rītu sākt ar rīta vingrošnu.
Laura
Grāmatvede

Programma Dienu no Dienas ir piemērota tieši man.

Man patīk, ka vienas nodarbības laikā ir iespējams vingrot sev atbilstošā līmenī. Trenere vispirms paskaidro vienkāršāko un vieglāko vingrojuma variantu, pēc tam aicina pāriet uz nākamo līmeni. Ja sākumā nevarēju turēt līdzi, tad jau pēc pāris nedēļām man padevās tīri labi gan „mazais tiltiņš”, gan „presīte”. Patīk treneres balss un mierīgais nodarbības vadīšanas stils. Priekš manis - 100%.  
Baiba
Bērnudārza audzinātāja

Vērtīgi!

Dienu no Dienas katru nedēļu ir 3 jaunas nodarbības, kuras cenšos vingrot tiešsaistē kopā ar trenerīti. Tas mani motivē. Taču man ļoti patīk, ka varu jebkurā sev izdevīgā laikā paņemt un novingrot papildus video nodarbības, kas ļoti lielā klāstā ir pieejamas grupas dalībniecēm.

Īpaši man patīk intervālu soļošana, pateicoties tam, ka “soļoju” vismaz 2 reizes nedēļā, jūtu, ka esmu kļuvusi izturīgāka. Ļoti labas un pārdomātas ir nodarbības muguras veselībai. Kā trenere saka: „Ķermenis ir jāattīsta vispusīgi!” Tāpēc izmantoju pēc iespējas dažādākas nodarbības.

Regīna
Restorāna īpašniece

Vērtīgi ieteikumi

Treneres Ināras ieteikumi man palīdzēja izveidot savu individuālo treniņu plānu. Saprotu, ka pārāk zema slodzes nodarbības ir neefektīvas, bet pārāk liela slodze nodara kaitējumu veselībai un pašsajūtai. Iemācījos izprast sevi un savu ķermeni. Man TOPā ir Ināras vadītās rīta vingrošanas un spēka treniņi. Kad līst lietus, tad atveru telefonā intervālu soļošanu.

Patiešām superīgas nodarbības!

Dace Roze
Medicīnas māsa

Vērīgākais ieguldījums!

Tā kā es negribēju samierināties ar to, ka palieku stīva un man pastāvīgi kaut kur sāp, tad nolēmu pamēģināt un iegādājos vingrošanas programmu Dienu no Dienas. Reklāmā bija teikts, ka tā ir piemērota iesācējiem. Uz sporta zāli neeju, jo izjūtu diskomfortu, tāpēc vingrošana mājās, kad kāds tev stāsta un rāda kas jādara, man šķita piemērota. Vingroju jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Man šķiet, ka esmu izlaidusi tikai dažas nodarbības, tāpēc varu teikt, ka vingrošana mani padarīja par to cilvēku, kāda tagad esmu. Savos 57 gados patiešām jūtos labi.
Anna
Farmaceite

Programma Dienu no Dienas man radīja ieradumu vingrot

Treneres starojums un lieliskās nodarbības mani pieradināja vingrot regulāri. Bija sajūta, ka nevar pievilt trenerīti un tāpēc ir jātur līdzi. Patīkami bija, kad trenere piezvanīja un apjautājās, ko vēlos iegūt vingrojot un kādas ir vingrošanas līdzšinējā pieredze. Tas radīja uzticēšanos un esmu pateicīga par to. Vingroju regulāri un ar prieku!
Ilze
Personāla daļas vadītāja

Ja Jūsu prioritāte ir veselība, tad gudri ir sākt šodien,
 jo vislabākā nodarbība ir tā, kas ir novingrota.

Trenere Ināra 

Visas tiesības rezervētas | SIA POMEREFIT | PRIVĀTUMA POLITIKA